Stowarzyszenie Dzieciom Będzina

Pomoc dzieciom i młodzieży z powiatu oraz miasta Będzin.


42-500 Będzin
ul. Modrzejowska 89
dzieciombedzina@interia.pl
tel.: (0-32) 761 82 54

KRS 0000219000
Organizacja Pożytku Publicznego


Nawigacja:


Jesteśmy razem (22-03-2006)

Z wielką radością dzielimy się informacją, że Stowarzyszenie Dzieciom Będzina otrzymało w użyczenie, na mocy zarządzenia Prezydenta Miasta Będzina, lokal na prowadzenie działalności statutowej.

Przy ul. Modrzejowskiej tworzymy ośrodek SDB “Jesteśmy razem”. Spełnia się marzenie o miejscu dla dzieci, które, na co dzień chcą i potrzebują kontaktu z życzliwymi ludźmi. Z pedagogami, artystami, ludźmi gotowymi darować innym trochę swego czasu. I serca.

Nareszcie będzie można skupić wszystkie działania w jednym miejscu. Jest 86,9 metrów kwadratowych powierzchni. Zajęcia edukacyjne, kursy językowe, warsztaty i zajęcia artystyczne, Saloniki Literackie nie będą już rozrzucone w wielu miejscach. Otwierają się nowe możliwości działania! Chcemy, aby z naszego ośrodka emanowała nadzieja i ciepło rodzinnej atmosfery.

Tworzymy ten ośrodek z wielkim zaangażowaniem społecznym członków stowarzyszenia, rodziców “naszych” dzieci, sponsorów i przyjaciół. Dzięki za wszelką pomoc. Budujemy. Wznosimy. Po prostu już “jesteśmy razem”.

Jeszcze przed nami wiele pracy. Do pokonania wiele barier organizacyjnych i finansowych, aby od września powitać młodych ludzi. Lista darczyńców ośrodka “Jesteśmy razem” znajdzie w nim na stałe swoje miejsce. I zapewne w sercach tych, dla których on powstaje – Dzieci Będzina.

Powrót do wszystkich aktualności »