Stowarzyszenie Dzieciom Będzina

Pomoc dzieciom i młodzieży z powiatu oraz miasta Będzin.


42-500 Będzin
ul. Modrzejowska 89
dzieciombedzina@interia.pl
tel.: (0-32) 761 82 54

KRS 0000219000
Organizacja Pożytku Publicznego


Nawigacja:


III Wielki Bal Karnawałowy (22-01-2006)

Bal przebierańców, przy akompaniamencie zespołu instrumentalnego, zabawy, konkursy, nagrody, szwedzkie stoły pełne smakołyków i pokaz sztucznych ogni, dał znowu wiele radości naszym dzieciom.

Wielki Bal Karnawałowy, odbył się w bieżącym roku, 21 stycznia w Miejskim Zespole Szkół nr 1 w Będzinie, który był współorganizatorem imprezy.
To już trzecia taka integracyjna zabawa karnawałowa dla najmłodszych dzieci. Na Bal przybyły, zorganizowanym transportem, dzieci wraz z wychowawcami, ze wszystkich będzińskich szkół oraz z Domu Dziecka w Sarnowie i Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Łączna liczba uczestników 150.

Bal przebierańców przebiegał przy akompaniamencie zespołu instrumentalnego Brzękowianie, przeplatany był zabawami i konkursami z nagrodami.
Dzieci z SP 1 przygotowały występ teatralny “Wróżka tolerancja”.
Powodzeniem cieszyły się szwedzkie stoły pełne smakołyków.

Wiele radości sprawiły atrakcyjne nagrody. Były to ufundowane, jak zwykle, przez firmę Axiom, dla dzieci uczestniczących w imprezach SDB, piękne maskotki- zabawki, a także książki sponsorowane przez Naczelnika Wydziału Edukacji Romana Goczoła. Sponsorem strategicznym była firma KREISEL. Imprezę uświetniła obecność wielu znamienitych gości, przyjaciół dzieci i Stowarzyszenia Dzieciom Będzina.

Widowiskowy pokaz sztucznych ogni na zakończenie imprezy wywołał fale zachwytu i spontaniczne, chóralne podziękowania uszczęśliwiomych dzieciaków. To był bardzo wzruszający monent dla członków Stowarzyszenia i wszystkich ludzi zaangażowanych w przygotowanie imprezy. Jak dobrze, że jesteśmy razem!
Galeria zdjęć

Powrót do wszystkich aktualności »