Stowarzyszenie Dzieciom Będzina

Pomoc dzieciom i młodzieży z powiatu oraz miasta Będzin.


42-500 Będzin
ul. Modrzejowska 89
dzieciombedzina@interia.pl
tel.: (0-32) 761 82 54

KRS 0000219000
Organizacja Pożytku Publicznego


Nawigacja:


Dzień Dziecka 2009 (03-06-2009)

Razem z dziećmi...

Tegoroczny Dzień Dziecka miał dla naszych dzieci szczególnie ciepły wymiar. Byliśmy razem. Dzieci, nauczyciele oraz członkowie Stowarzyszenia wraz z naszym nestorem prof. Włodzimierzem Wójcikiem. Były najlepsze życzenia i słodkości dla dzieci a także serdeczne urodzinowe słowa dla Profesora, który właśnie skończył 77 lat. Nowy członek SDB – Tomek Kwiecień wraz ze swoją świeżo poślubioną małżonką podarowali dla dzieci dużą ilość zabawek i artykułów piśmienniczych na zajęcia świetlicowe. Każda nasza dziewczynka i chłopiec otrzymali, więc torby z rozmaitością prezentów. Dzieci cieszyły się prezentami a także wspólną ucztą prosto z pizzerii. A potem, jak zwykle we wtorek, było jeszcze wyjście do groty solnej w Agaverze. Tu można trochę pooglądać:
Galeria zdjęć z Dnia Dziecka 2009 w Ośrodku “Jesteśmy razem”.

Stowarzyszenie Dzieciom Będzina było także współorganizatorem Dnia Dziecka wraz z Przedszkolem Miejskim nr 2 oraz Wydziałem Edukacji Urzędu Miejskiego. Była to impreza dla około 400 dzieci. Do wspólnej zabawy w dniu 1 czerwca zaproszono reprezentantów poszczególnych przedszkoli. Uczestnikami imprezy były dzieci z Ośrodka SDB “Jestesmy razem”. Jednocześnie zaproszono wszystkie dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli, których prace nagrodzono i wyróżniono w konkursie plastycznym na maskotkę Stowarzyszenia Dzieciom Będzina. Zostały im wręczone torby z upominkami oraz ksiązki i dyplomy. Tu można obejrzeć Galerię Maskotka SDB.
Wszystkie dzieci obejrzały spektakl Teatru “Fabryka marzeń” z Bierunia pt. „Zosia w opałach”. Na terenie Przedszkola Miejskiego nr 2 rozgrywano konkurencje sportowe. I chociaż nie był to ciepły czerwcowy dzień, dzieci spędziły go radośnie i kolorowo.
Galeria zdjęć z Dnia Dziecka z PM 2.

Powrót do wszystkich aktualności »