Stowarzyszenie Dzieciom Będzina

Pomoc dzieciom i młodzieży z powiatu oraz miasta Będzin.


42-500 Będzin
ul. Modrzejowska 89
dzieciombedzina@interia.pl
tel.: (0-32) 761 82 54

KRS 0000219000
Organizacja Pożytku Publicznego


Nawigacja:


Sobota z SDB (21-10-2006)

W sobotę 21 października na dzieci i młodzież czekało wyjątkowo wiele atrakcji. Stowarzyszenie Dzieciom Będzina zorganizowało kolejne „Pożegnanie lata” na Górze Kijowej w Grodźcu, a w Ośrodku „Jesteśmy razem” miały miejsce zajęcia artystyczne – decoupage.

Impreza plenerowa “Pożegnanie lata” była okazją do spotkania dla około 40 młodych ludzi, w tym tych, którzy uczestniczyli w koloniach letnich Stowarzyszenia. Były to kolejne miłe chwile, w ciekawym przyrodniczo zakątku, przy sprzyjającej pogodzie. Wielką atrakcją była oczywiście strzelnica i Paintball, rozgrywany pod przyjaznym, błękitnym niebem, w różnobarwnej aurze kolorów jesieni. Na polanie przy ognisku, podczas pieczenia kiełbasek nie zabrakło rozmów i planów na dalsze wspólne spędzanie wolnego czasu.

Zajęcia artystyczne w Ośrodku „Jesteśmy razem” prowadziła artystka z Chrzanowa Joanna Gruca. Pomysłodawcą spotkania był pan Piotr Ludkiewicz. Kilkanaście dzieciaków z wielkim zainteresowaniem i twórczą radością poznawało technikę decoupage, wykonując obrazki – „świąteczne” aniołki i motywy kwiatowe. Efekty były znakomite.

To była wyjątkowo atrakcyjna i miła sobota:)

Wielkie DZIĘKUJEMY dla sponsorów.

Galeria zdjęć zapraszamy:)

Powrót do wszystkich aktualności »